HERKES BURADA !

HERKES BURADA ! YA SEN ?

Onlar 2006' da evrensoyucok.com için yazıyor

 e-vren günlüğü  için hayatlarını anlatıyorlar !

Pamukkale Üniversitesi İktisat Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisi Ramazan TEKKOYUN, Ocak 2006'da e-vren günlüğü'nün Misafir Kalemi oluyor, geçmişini bu sayfalarda paylaşıyor.


 

Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 4. sınıf öğrencisi Harun BOYLU, Şubat 2006'da Paşa'sının Misafir Kalemi oluyor, e-vren günlüğü için kalemini konuşturuyor.

 

 

Blog ve edebiyat dünyasının usta kalemi Prens Tenes, Mart 2006'da e-vren günlüğü'nün Misafir Kalemi oluyor; birbirinden özel fotoğrafları eşliğinde evrensoyucok.com'a özel yazılarını bu sayfalardan paylaşıyor!

 

2006 E -SÖYLEŞİLERİ

 

 

Adnan Menderes Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu ikinci dönem başkanı Bilal Emrah İBİL, Ocak 20o6'da Y. Evren S.'nin sorularını yanıtlayacak, ADÜ ToG ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında merak edilenleri anlatacak.


 

O, blog dünyasının gizli saklı Çağlar'ı. Her gün elektronik günlük yazıyor, yazılarını yüze yakın okur yakından takip ediyor. Kendisini bir sır gibi saklayan Çağlar, Şubat 2006' da Y. Evren S.' nin E - Söyleşisine konuk oluyor. Çağlar ilk defa özel fotoğraflarını ve bir engelli olarak neleri başarabildiğini evrensoyucok.com'la paylaşıyor.

www.evrensoyucok.com

GERÇEK BLOG TADINDA, DOĞRU DÜRÜST BLOG

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !